HOFFER, s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


HOFFER, s.r.o.

 

Spoločnosť HOFFER s.r.o., ako autorizovaný servis vozidiel MITSUBISHI a CHEVROLET ponúka kvalitné služby pre motoristov s vozidlami uvedených značiek , ale aj pre ostatné typy vozidiel s maximálnou odvahou, pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

V našom salóne máte možnosť počkať na svoje vozidlo, kým je v servise a zároveň pri trávení času je WIFI pripojenie na internet zdarma a tiež je k dispozícii aj občerstvenie.

 

Mapa

PREPRAVA POHONNÝCH LÁTOK

Naša spoločnosť sa zaoberá aj s prepravou pohonných hmôt, motorových a vykurovacích olejov pre tuzemských, ako aj pre zahraničných zákazníkov už od roku 1997. S vlastným cisternovým vozovým parkom špičkovej kvality si zabezpečíme aj špecifické nároky našich zákazníkov, ktorý sa na nás môžu 100%-ne spoľahnúť. Spoločnosť je držiteľom certifikátu kvality podľa Európskej Normy ISO 9001:2008, čo je tiež dôkazom našej profesionality.
Okrem pohonných hmôt zabezpečujeme aj prepravu menších kusových zásielok do 1500 kg s našimi dodávkovými vozidlami, a to aj v zmysle ADR.
Pre bližšie informácie a vypracovanie cenovej ponuky nás bezodkladne kontaktujte: hoffer@hoffer.sk, dispecing@hoffer.sk

CAFE & RESTAURANT

Café Hoffer je v prevádzke pre svojich stálych aj nových zákazníkov už od roku 1994. Okrem širokej ponuky jedál a nápojov ponúkame naším hosťom aj možnosť organizovania rodinných osláv, narodenín, svadieb, stužkových slávností, ale aj rôznych firemných podujatí, seminárov a meetingov.
V prípade záujmu nás bezodkladne kontaktujte na tel.čísle: 0911/445-101 alebo mailom: cafe@hoffer.sk

ČERPACIA STANICA

Od roku 1993 má spoločnosť HOFFER, s.r.o. v prevádzke čerpacie stanice v Komárne a v Zemianskej Oľči pri hlavnom ťahu smerom k hlavnému mestu - Bratislava.